| 19:39  
3 میلیون خانوار مستاجر و زیر خط فقر داریم/ 19 میلیون نفر بَدمسکن هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، جواد حق‌شناس عصر امروز در آئین افتتاح پروژه مسکن 66 واحدی مهستان در شهرستان گنبدکاووس که با حضور مدیران و مسوولانارشد استانی و شهرستانی برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله(ع) و عرض تسلیت به همه محبان اهل بیت(ع)، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همواره در طی سال‌های متمادی در کنار مردم بوده و تلاش کرده است تا با خدمت صادقانه به مردم همواره مورد عنایت و اعتماد مردم قرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه مردم به عنوان مشارکت کننده اصلی در طرح‌های بنیاد مسکن هستند، افزود: یکی از محورهای موفقیت و پیشرفت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کشور در طی سال‌های اخیر بدون تردید خود مردم عزیز کشورمان بوده‌اند که همواره در صحنه‌های مختلف به میدان آمده‌اند و نقش خود را به درستی ایفا کرده‌اند.

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه طبق آمار موجود در حال حاضر بیش از 3 میلیون خانواده مستاجر و زیر خط فقر هستند، ادامه داد: علاوه بر این تعداد 19 میلیون نفر نیز به بدمسکنی دچار هستند که نشان می‌دهد با وجود همه تلاش‌ها همچنان نهضت انقلابی بنیاد مسکن برای ساخت و آبادانی کشور ادامه داشته باشد.

حق شناس با اشاره به اینکه پشتوانه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حساب 100 امام راحل، فرمان امام خمینی(ره) و روح پرفتوح ایشان است، تصریح کرد: همکاری با مردم به عنوان پشتوانه مردمی را نیز باید به عنوان محور اصلی و پشتوانه مردمی بنیاد مسکن مورد توجه قرار گیرد.

وی با تقدیر از اعتماد دولت به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه ساخت مسکن اجتماعی، اضافه کرد: دولت در حوزه ساخت مسکن اجتماعی و حمایتی سالانه 100 هزار واحد مسکونی را برعهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گذاشته است که تاکنون در این آزمون نیز سربلند بوده‌ایم.

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه در حوزه مسکن مهر نیز ما توانسته‌ایم کمک بزرگی به دولت کنیم، گفت: تاکنون بالغ بر 34 هزار واحد مسکن کوچک در کنار 300 هزار واحد مسکن مهر را با سند اعیانی واگذار کرده‌ایم.

حق شناس با تاکید بر اینکه دو سال دیرتر از سایر دستگاه‌ها و نهادها در عرصه مسکن مهر ورود پیدا کرده‌ایم، افزود: با این وجود اما از سایر دستگاه‌های دولتی که بسیار زودتر از ما کار را آغاز کرده‌اند، به مراتب جلوتر هستیم.

وی از آغاز پروژه ساخت 27 هزار واحد مسکونی توسط معاونت امور مسکن شهری بنیادمسکن انقلاب اسلامی خبر داد و خاطرنشان کرد: علاوه بر این تعداد، 6 تا 7 هزار واحد مسکونی شهری نیز تاکنون به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

آخرین ملک های ثبت شده
فروش املاک تجاری / مغازه   71 متری در تهران
فروش زمین مسکونی/مزروعی/باغ  ------------ متری در تهران
فروش زمین مسکونی/مزروعی/باغ  ------------ متری در تهران
رهن و اجاره آپارتمان / برج ومجتمع مسکونی  60 متری در تهران
فروش املاک اداری و تجاری   70-91-91 متری در تهران
رهن و اجاره آپارتمان / برج ومجتمع مسکونی  120 متری در تهران
فروش زمین مسکونی/مزروعی/باغ  ------------ متری در تهران
فروش آپارتمان / برج ومجتمع مسکونی  120 متری در تهران
آخرین اخبار
12 درصد قیمت مسکن حباب است
رییس اتحادیه املاک:با فروکش التهابات دلار،سرمایه ها وارد بازار مسکن می شود
دولت در کنترل قیمت مسکن موفق بوده است
افزایش۱۰درصدی قیمت مسکن/ تأخیر در اصلاح سیاست‌های بانکی رونق مسکن را عقب انداخت
«حسام عقبایی» در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره آخرین وضعیت بازار مسکن گفت:
3 میلیون خانوار مستاجر و زیر خط فقر داریم/ 19 میلیون نفر بَدمسکن هستند
کی‌روش به فدراسیون نرفت؛ امضاء قرارداد در بلاتکلیفی
سعادت آّباد-بام تهران
رهن واجاره انباردرجنت آباد

سایت آسیابام دارای نماداعتمادازوزارت صنعت-،تجارت-عضوانجمن صنفی کسب وکاراینترنتی-ثبت شده درسامانه وزارت فرهنگ ارشادورسانه برخط وفعالیتهای سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. 

هرگونه کپی برداری از نام ومحتویات سایت آسیابام غیرمجازبوده وپیگردقانونی دارد